Rrëfimi i bujshëm i modeles: Kam shkuar me lojtarë të Barcelonës dhe…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 18, 2018 | 17:50

Rrëfimi i bujshëm i modeles: Kam shkuar me lojtarë të Barcelonës dhe…

Belen Roka është bërë objekt i mediave rozë që lidhen me sportin në Spanjë. Ish-konkurrentja e “Big Brother” në Spanjë ka bërë një deklaratë të bujshme. Ajo ka rrëfyer se ka kryer marrëdhënie seksuale me futbollistë të Sevijas, Realit dhe Barcelonës.

sfer

“Kam pasur raporte seksuale me disa futbollistë. Janë të rinj, të bukur dhe të çojnë me pushime në vende të mrekullueshme. Pse nuk duhet të më pëlqejnë? Kam shkuar me një lojtar të Sevijas, një tjetër të Barcelonës dhe një të Realit të Madridit…” – tha Belen Rokae cila tani po vazhdon karrierën e saj si modele.

ygfhtrf dyjnfy yghjkmuh b nmkkhn


www.minuta90.com