Ronaldon e ka zënë frika, i bën një kërkesë Juventusit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 6, 2018 | 19:21

Ronaldon e ka zënë frika, i bën një kërkesë Juventusit

Ronaldo duket se nuk ndihet i sigurt në Itali. Futbollisti ka bërë kërkesë klubit të Juventusit që të shtojë numrin e truprojeve që mbrojnë familjen e tij.

ronald

Sipas “Corriere di Torino” portugezi ka kërkuar 3 roje personalë, 2 të ruajnë atë dhe familjen e tij dhe 1 të ruajë shtëpinë. Ronaldo ka trazuar shumë ujrat në Itali dhe ka shkaktuar shumë bujë më lëvizjen e tij. 33-vjeçari nuk ka arritur të shprehë potencialin e tij në fushë, ku nuk ka shënuar ende.

www.minuta90.com