Ronaldo pushim, Sarri fton sulmuesin e Shqipërisë për ndeshjen e fundit të kampionatit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 1, 2020 | 17:36


Ronaldo pushim, Sarri fton sulmuesin e Shqipërisë për ndeshjen e fundit të kampionatit

Sulmuesi i Shqipërisë Xhakomo Vrioni është thirrur për ndeshjen e fundit të këtij sezoni për kampionatin italian me Juventusin.
vrioni
Në faqen zyrtare të kampionëve të Italisë është publikuar lista me futbollistët e grumbulluar për takimin kundër verdhekuqve, ku bie në sy dhe përfshirja e sulmuesit të Juventusit U23 Vrioni.

Trajneri Mauricio Sarri ka lënë pushim Kristiano Ronaldon pasi duhet ta ketë në formën më të mirë për sfidën kundër Lionit në Ligën e Kampioneve.

111112121212

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com