Ronaldo i del në mbojtje Xhorxhinës, padit mediat në gjykatë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 17:46

Ronaldo i del në mbojtje Xhorxhinës, padit mediat në gjykatë

Ditët e fundit të shumta kanë qenë lajmet që e dashura e Kristiano Roanldos e ka a harruar familjen e saj që pasi ka filluar lidhjen e saj me portugezin. Modelja 24-vjeçarja kishte shkuar për të pushuar me të Ronaldon, por përsëri mediat nuk i kanë lënë rehat.

georg

Madje kanë shkuar edhe më tej teksa bëjnë me dije se Xheroxhina i ka harruar fare babain dhe gjyshen që i ka shumë sëmurë. Por kaq ka mjaftuar që Ronaldo se bashku me avokatin e tij të padisin mediat në gjyq.

www.minuta90.com