Ronaldo bën prapakthehu te Juventusi, pas pushimit të kombëtareve sulmuesi është gati të…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 13, 2019 | 13:23


Ronaldo bën prapakthehu te Juventusi, pas pushimit të kombëtareve sulmuesi është gati të…

Kristiano Ronaldo është një nga emrat më të përfolur kohët e fundit, për shkak të ngjarjeve që ndodhën në ndeshjen ndaj Milanit.Ronaldo555

34-vjeçari u zëvendësua nga trajneri Sarri në minutën e 55’, për t’i lënë vendin Paulo Dibalës.

Pikërisht këtë zëvendësim portugezi nuk e priti mirë, teksa u largua direkt në dhomat e zhveshjes, dhe la stadiumin para përfundimit të ndeshjes. Diçka që ngjalli shumë polemika në kampin bardhezi, por jo vetëm, se tashmë kishin nisur përçarjet mes tij dhe trajnerit.

Megjithatë sipas asaj që shkruan “Sportmediaset”, tashmë Ronaldo është qetësuar, dhe ka vendosur që për atë veprim ndaj Milanit, t’iu kërkojë fale të gjithëve shokëve të skuadrës.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com