Romanjoli në telashe, aksidenton për spital dy persona

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 7, 2019 | 20:07


Romanjoli në telashe, aksidenton për spital dy persona

Kapiteni i Milanit Alesio Romanjoli është përfshirë në një aksident automobilistik ditën e hënë duke lënduar dy persona.

11885777_10152992045791937_4295458990372854406_o

Mediat italiane shkruajnë se 24-vjeçari po udhëtonte me makinë drejt vendlindjes Ancio dhe papritur humbi kontrollin e makinës së tij ‘’Smart’’ duke goditur një automjet tjetër të tipit ‘’Fiat Doblo’’, e cila u përplas me një mur çimentoje dhe më pas përfundoi te bordura.

Romanjolli

Dy pasagjerët kanë pësuar çarje, traumë dhe hematoma dhe janë transportuar menjëherë drejt spitalit më të afërt.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com