Robinjo vë bast për Gatuzon: Periudha si këto kalojnë të gjithë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 16, 2018 | 16:23

Robinjo vë bast për Gatuzon: Periudha si këto kalojnë të gjithë

Robinjo, ish-sulmuesi i Milanit, aktualisht në Turqi te Sivaspor, është i sigurt se, pavarësisht një tjetër sezoni të vështirë, “Djalli” ka gjetur trajnerin e duhur për të ardhmen dhe shpejt Xhenaro Gatuzo do të sjellë titullin në “San Siro”.

Robinho+Gennaro+Gattuso+Bari+v+AC+Milan+Serie+gj90ZsengAbl
“Periudha tranzicioni si këto kalojnë të gjitha klubet, por unë di të them se me mikun tim Gatuzo, me një person me vullnetin e tij, Milani do të kthehet shumë shpejt te fitorja e titullit kampion dhe do thyejë diktatin e Juves”.


www.minuta90.com