Robinjo vë bast për Gatuzon: Periudha si këto kalojnë të gjithë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

2018/06/22 08:00 PM
Serbia 1 Switzerland 2
2018/06/22 05:00 PM
Nigeria 2 Iceland 0
2018/06/22 02:00 PM
Brazil 2 Costa Rica 0
2018/06/21 08:00 PM
Argentina 0 Croatia 3
2018/06/21 05:00 PM
France 1 Peru 0

Postuar: Maj 16, 2018 | 16:23

Robinjo vë bast për Gatuzon: Periudha si këto kalojnë të gjithë

Robinjo, ish-sulmuesi i Milanit, aktualisht në Turqi te Sivaspor, është i sigurt se, pavarësisht një tjetër sezoni të vështirë, “Djalli” ka gjetur trajnerin e duhur për të ardhmen dhe shpejt Xhenaro Gatuzo do të sjellë titullin në “San Siro”.

Robinho+Gennaro+Gattuso+Bari+v+AC+Milan+Serie+gj90ZsengAbl
“Periudha tranzicioni si këto kalojnë të gjitha klubet, por unë di të them se me mikun tim Gatuzo, me një person me vullnetin e tij, Milani do të kthehet shumë shpejt te fitorja e titullit kampion dhe do thyejë diktatin e Juves”.


www.minuta90.com