Robert Levendovski, një oaz në shkretëtirë/ Transferimi i polakut te Barça siguron konkurrencë me…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 14, 2022 | 16:51

Robert Levendovski, një oaz në shkretëtirë/ Transferimi i polakut te Barça siguron konkurrencë me…

Ardhja e sulmuesit polak në Barcelonë siguron konkurrencën me lojtarë të njohur.

fbl-esp-liga-barcelona-rayo-vallecano-1-1-1024x683

Pasi ardhjet e mundshme të Halandit, i cili nënshkroi për Sitin, dhe Mbapesë, i cili rinovoi me PSG-në, u ndërprenë, La Liga kishte nevojë për lojtarë të cilët mund të ishin në vitrinë.

Në këtë drejtim ish-i i Bajernit, pa dyshim, do t’i dhurojë shkëlqim kampionatit dhe do t’i bëjë mirë konkurrencës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"