Rivali i Kumbullës te Roma e katranosi në derbi, tifozët shpërthejnë: Ibanjez o bir k….

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 16, 2021 | 23:48


Rivali i Kumbullës te Roma e katranosi në derbi, tifozët shpërthejnë: Ibanjez o bir k….

Ndonëse përpara ndeshjes krijuan një atmosferë madhështore përpara qendrës stërvitore, për të karikuar beniaminët e tyre, në fund të sfidës, ultrasit e Romës kanë vërshuar sërish në “Trigoria”, ku pas koreve mbështetëse kanë pritur me ofendime dhe me nervozizëm Edin Xhekon me shokë:

tifosi.roma.derby.2020.1400x840

“Ishit të turpshëm. E baltosët fanellën tonë”, por edhe “Ibanjez, bir k…”, ishin disa nga koret më agresive.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/