Rita Pereira, prezantuesja që po bën xheloze Xhorxhinën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 9, 2019 | 23:42


Rita Pereira, prezantuesja që po bën xheloze Xhorxhinën

Kristiano Ronaldo dhe Xhorxhina raportohet se kanë pasur një debat të nxehtë gjatë çmimeve “MTV Europe Music” në Sevije.

img_828x523$2018_03_16_10_07_30_119436

Sipas të përjavshmes “Gente”, modelja argjentinase është bërë xheloze për shkak të pranisë së Rita Pereirës, aktores dhe prezantueses portugeze, që në të kaluarën ka pasur një “flirt” me yllin e Juventusit.

img_828x523$2018_07_12_11_07_23_143529

Nga rindërtimi i ngjarjes mësohet se Rita ka përshëndetur në mënyrë më shumë se “miqësore” CR7- ën, duke injoruar partneren e tij me një “ciao” të thjeshtë.

rp-530x400

cr7-784x441   img_828x523$2017_06_05_19_19_49_63407

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com