Rike Roçi “paralajmëroi” interisten Erjona Sulejmani: Bëj gati b… me Juventusin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 10, 2019 | 13:20


Rike Roçi “paralajmëroi” interisten Erjona Sulejmani: Bëj gati b… me Juventusin

Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani njihen si dy mikesha të ngushta. Shpeshherë i kemi parë të kalojnë edhe pushimet së bashku. Dy bukuroshet i bashkon gjithashtu edhe pasioni për f utbollin, ku Rikja bën tifo për Milanin, ndërsa Erjona për Interin.

pjimage (1)

Ish-bashkëshor tja e Xhemailit ishte e pranishme edhe në “Derbin e Italisë” që u zhvillua të dielën në “San Siro” për të mbështetur nga afër zikaltrit.

Rike

Madje, ajo publikoi në “Instagram” edhe një bisedë që kishte pasur me Riken: Rikja: “Sot (të dielën) Juventusi do t ’jua bëjë në by…” Erjona: “ Ti si milaniste bën mirë të mos flasësh…” Rikja: “Në rregull, ne po kalojmë një periudhë të keqe, por do të rikthehemi”. Erjona: “Hahahaha”. R ikja: “Ju përgatitni by… për mbrëmjen e sotme!” Erjona: “Ju presim në sezonin e ardhshëm”.

Capture

Në fund, këtë postim Erjona Sulejmani e shoqëron me mbishkrimin: “Dhe thonë që ne femrat f lasim vetëm për modën”.

eRJONA666541

/PANORAMASPORT.AL/

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com