Renditjet/ Vora dhe Veleçiku diskutojnë kreun në grupin A, Elbasani kryeson i vetëm grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shkurt 12, 2018 | 17:08

Renditjet/ Vora dhe Veleçiku diskutojnë kreun në grupin A, Elbasani kryeson i vetëm grupin B

Kategoria e Dytë u rikthye të zhvillojë sfidat e saj për vitin 2018, të vlefshme për javën e 13-të. Në grupin A, Vora dhe Veleçiku bënë detyrën në shtëpi, dhe vazhdojnë të diskutojnë mes tyre kreun e klasifikimit, teksa ndahen vetëm nga 3 pikë.

kategoria e dyte renditja

Në grupin B, Elbasani fitoi në transfertë ndaj Maliqit, dhe gjithashtu përfitoi nga ndalese në barazim pa gola mes Albpetrolit dhe Orikumit, për të kryesuar i vetëm në krye të renditjes.

kategoria e dyte renditja b


www.minuta90.com