Renditja provizore e Superiores/ Sa shumë skuadra me pikë të barabarta, ja si ndryshon tabela pas dueleve të sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2023 | 21:54

Renditja provizore e Superiores/ Sa shumë skuadra me pikë të barabarta, ja si ndryshon tabela pas dueleve të sotme

 

Kanë përfunduar 2 ndeshjet e tjera të vlefshme për javën e 7-të Kategorisë Superiore.

bandicam-2023-09-27-18-00-53-0251-e1695832625841

Kukësi ka arritur të marrë një fitore me përmbysje ndaj Erzenit. Maliqi shënoi golin e vetëm për shijakasit, dhe La Torre i dhuroi 3-pikët verilindorëve me dygolësh.

Ndërsa dueli i mbrëmjes mes Dinamos dhe Vllaznisë u mbyll me barazimin 1-1. Golat u shënuan nga Balaj dhe Bardhi.

Ndërkohë nesër në orën 14:00 Tirana do të presë Laçin për të mbyllur javën e 7-të.

REZULTATET:

E DIEL (01.10.2023)

EGNATIA 0-1 TEUTA

SKËNDERBEU 1-0 PARTIZANI

E HËNË (02.10.2023)

KUKËSI 2-1 ERZENI

DINAMO 1-1 VLLAZNIA

E MARTË (03.10.2023)

TIRANA – LAÇI 14:00

RENDITJA:

try

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"