Renditja provizore e Superiores/ Egnatia shkëputet e vetme në krye, Skënderbeu ngjitet i treti. Ja si ndryshon tabela

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 27, 2023 | 22:16

Renditja provizore e Superiores/ Egnatia shkëputet e vetme në krye, Skënderbeu ngjitet i treti. Ja si ndryshon tabela

U luajtën ditën e sotme, 3 duelet e vlefshme për javën e gjashtë të Superiores, ku nuk munguan surprizat. Spikasin fitoret në transfertë të Skënderbeut dhe Egnatias, respektivisht ndaj Erzenit dhe Vllaznisë.

superiore

Ndërkohë që dueli i orës 20:15 mes Teutës dhe Kukësit, u mbyll në barazim 0-0. Ditën e nesërme do të luhet edhe dueli mes Laçit dhe Dinamos. Vlen të theksohet fakti se në këtë javë ishte parashikuar të luhej edhe derbi mes Partizanit dhe Tiranës i shtyrë për në tetor. Ja renditja provizore pas 3 dueleve të luajtura sot:  

egnatia

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"