RENDITJA, JAVA 5/ Kukësi dhe Partizani në ndjekje të Skënderbeut, Luftëtari e bën sefte në javën e 5-të

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 23, 2018 | 23:29

RENDITJA, JAVA 5/ Kukësi dhe Partizani në ndjekje të Skënderbeut, Luftëtari e bën sefte në javën e 5-të

Kukësi-Kamza ishte sfida përmbyllëse e javës së pestë, e cila prodhoi në total prodhoi 11 gola. Skuadra e Armando Cungut me fitoren e sotme u ngjit në kuotën e 10 pikëve po aq sa Partizani i vendit të tretë.

kategoria-superiore

Një javë pozitive edhe për Luftëtarin që mori pikët e para në këtë kampionat, ndërkohë që Flamurtari ka pësuar një rënie të lirë, duke u pozicionuar në vendin e pestë me 7 pikë. Një garë e fortë për kreun e renditjes, ku Skënderbeu kryeson në kuotën e 11 pikëve.

RENDITJA: 

wddasd


www.minuta90.com