RENDITJA| Kategoria e Parë, Grupi A/ Kastrioti thellon diferencën me Besëlidhjan, Dinamo bëhet më krahë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 23, 2020 | 17:18


RENDITJA| Kategoria e Parë, Grupi A/ Kastrioti thellon diferencën me Besëlidhjan, Dinamo bëhet më krahë

U luajtën ditën e djeshme sfidat e vlefshme për javën e  17-të të Kategorisë së Parë, Grupi A, ku nuk munguan surprizat. Dinamo mposhti në shtëpi Besëlidhjan me rezultatin 2-0, duke u ngjitur në vendin e 8-të, teksa synon të parakalojë edhe Tërbunin e vendit të 7-të që ka momentalisht 3 pikë më shumë.

kategoria-e-pare-470x308-470x308-470x3081-470x3081-470x3081-470x308

Ndërkohë Kastrioti me barazimin e marrë në transfertë ndaj Erzenit e thelloi diferencën në +6 nga ndjekësit e Besëlidhjas. Ja renditja e Kategorisë së Parë, Grupi B.

Renditja

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com