RENDITJA| Kategoria e Dytë, Grupi B/ 3 skuadra luftojnë për kreun, ngjitet edhe Devolli

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 22, 2021 | 20:57


RENDITJA| Kategoria e Dytë, Grupi B/ 3 skuadra luftojnë për kreun, ngjitet edhe Devolli

Kategoria e Dytë luajti javën e 10-të këtë fundjavë, ku vendet e para nuk patën ndryshim.

kategoria_e_dyte_nr-470x237-470x237-470x2371-470x237

Butrinti vazhdon në krye të renditjes me 25 pikë, i ndjekur nga Maliqi dhe Labëria, me nga 23 pikë, por që kanë edhe nga një ndeshje tjetër për të zhvilluar.

Ndërkohë vazhdon të ngjitet në renditje edhe Devolli, që këtë javë mposhti Këlcyrën 0-2 dhe mori vendin e 4-t me 20 pikë, 2 më shumë se Naftëtari i vendit të pestë.

RENDITJA:

grupi b

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/