RENDITJA| JAVA 3/ Vllaznia kryeson me pikë të plota, Kastrioti dhe Teuta në “podium”. Kukësi sërish në fund

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 21, 2020 | 23:50


RENDITJA| JAVA 3/ Vllaznia kryeson me pikë të plota, Kastrioti dhe Teuta në “podium”. Kukësi sërish në fund

U luajtën sot 5 sfidat e vlefshme për javën e 3-të të Kategorisë Superiore. Vllaznia e trajnerit Brdariç, vijon të mbetet e pamposhtur, duke kryesuar kampionatin me pikë të plota.

marku herald (1)

Në ndjekje të shkodranëve në këto javët e para të kampionatit janë vënë Kastrioti dhe Teuta me 5 pikë.

Ndërkohë për sa i përket fundit të renditjes, tabela mbyllet nga nënkampionët e Kukësit, me vetëm 1 pikë në 3 ndeshje.

Renditja

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com