Renditja e re e FIFA-s/ Shqipëria dhe Kosova në rritje, Gjermania nuk e lëshon “fronin”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 15, 2018 | 9:31

Renditja e re e FIFA-s/ Shqipëria dhe Kosova në rritje, Gjermania nuk e lëshon “fronin”

FIFA ka bërë publike pak minuta më parë renditjen e Kombëtareve për muajin shkurt. Kombëtarja Shqiptare ka arritur një rritje me një vend dhe tani renditet në vendin e 58-të.

ghggh

Po ashtu, edhe Kosova ka pësuar një rritje me një vend dhe ndodhet në vendin e 176-të.

gjk

Gjermania kryeson renditjen, e ndjekur nga Brazili dhe Portugalia.

fgbv

www.minuta90.com