Reali bën gati goditjen e bujshme në merkato, nisin bisedimet me yllin e Liverpulit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2023 | 14:12

Reali bën gati goditjen e bujshme në merkato, nisin bisedimet me yllin e Liverpulit

Reali i Madridit ka vendosur emrin e mbrojtësit të Liverpulit, Endrju Robertson, ndërsa po përgatitet për një largim të mundshëm të francezit Ferland Mendi këtë verë.

robertson

Mbrojtësi i majtë i Liverpulit, ka një kontratë deri në vitin 2026 në “Anfield Road” dhe nuk ka treguar sinjale largimi, por “Daily Mail” raporton se kampionët në dalje të Europës do të tentojnë me një ofertë 40 milionë paund.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"