Ramadani me një mungesë në finalen e “Play-Out”-it, ja formacioni i mundshëm i Egnatias ndaj Korabit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 31, 2022 | 11:14


Ramadani me një mungesë në finalen e “Play-Out”-it, ja formacioni i mundshëm i Egnatias ndaj Korabit

Besar Iseni e humb edhe finalen e “play out”-it.

egnatia-korabi

Mesfushori doli i dëmtuar nga ndeshja me Dinamon dhe nuk është rikuperuar.

E megjithatë, Zekirija Ramadani do të ketë në dispozicion mesfushorin me tipare sulmuese, Ilirid Ademi.

Ai ka kaluar problemin që kishte dhe do të jetë i gatshëm. E gjithë pjesa tjetër e futbollistëve nuk ka probleme.

Nuk dihet saktë formacioni që do të nisë takimin, pasi me blutë e kryeqytetit luajtën mirë jo pak futbollistë dhe s’pritet që Ramadani të na rezervojë surpriza në formacion, pse jo duke qenë gati për çdo situatë në fushë, në rast dëmtimi.

eg

PANORAMASPORT.AL