Raiola nis aksionin, gati të transferojë te Juventusi një… interist

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 30, 2020 | 22:41


Raiola nis aksionin, gati të transferojë te Juventusi një… interist

Mino Raiola ka zbarkuar në Milano për të folur për disa prej klientëve të tij në radhët e Milanit, por pritet të ketë një takim edhe me krerët e Juventusit.pinamonti

Siç raporton “Corriere dello Sport”, menaxheri italian u ka propozuar bardhezinjve, ndoshta duke përfituar edhe nga rasti i ndeshjes së sotme, kartonin e sulmuesit Andrea Pinamonti.

Sulmuesin në pronësi të Xhenoas, por që Interi mendon ta rikthejë në bazë, Raiola ia ka propozuar Juves që ta bëjë të vetin, pse jo, për ta vlerësuar edhe më shumë kartonin e lojtarit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com