“Qorrat e FSHF e fshinë emrin tim”, i mungoi një biletë për stadium, shpërthen komentatori i njohur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 17, 2019 | 21:00


“Qorrat e FSHF e fshinë emrin tim”, i mungoi një biletë për stadium, shpërthen komentatori i njohur

FSHF kishte menduar të ftonte shumë personazhe mbrëmjen e sotme në inaugurimin e “Air Albania Stadium”, por mesa duket një biletë e ka harruar për gazetarin dhe komentatorin, Kosta Grillo.

Kosta

Në një reagim në “Facebook”, Grillo shpreh indinjatën e tij për një mungesë ftesë. “Miqtë e mi, meqenëse kam komentuar më tepër se cilido komentator kombëtaren, e prisja një ftesë. Qorrat e FSHF e fshinë emrin tim” – shkruan Grillo.

629ed29a-dc08-4dcb-868c-8c410c000b93

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com