Qetësohen te Skënderbeu, Radas dhe Demte asnjë problem serioz

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 18:41

Qetësohen te Skënderbeu, Radas dhe Demte asnjë problem serioz

Skënderbeu rikthehet sot pas dy ditësh pushim të nisë përgatitjet për ndeshjen e radhës kundër Flamurtarit. Në urdhërat e Shehit lojtarët pritet që të fillojnë gjatë pasdites seancën stërvitore për të përgatitur pak e nga pak ndeshjen që kanë për të luajtur në transfertë.

Skenderbeu

E rëndësishme mbetet mungesa e Abazit që do të jetë një punë më shumë për Shehin ndërsa nga ana tjetër për fat të mirë si Radas ashtu edhe Demte nuk kanë probleme dhe mund të jenë pjesë e grupit që në momentin e parë kur do të bashkohen me ekipin.

www.minuta90.com