Qesharake/ Mançester Junajtid mbetet pa hotel, ia zënë… balerinat

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 27, 2020 | 14:46

Bota FB Të fundit

Qesharake/ Mançester Junajtid mbetet pa hotel, ia zënë… balerinat

Mançester Junajtid nuk mundi të grumbullohej në hotelin e tyre “Lowry” përpara ndeshjes me Tranmeren, sepse ai ishte i prenotuar nga balerinat e një programi televiziv në Britani.

Manchester

“Djajtë” akomodohen në “Lowry” përpara ndeshjeve të tyre të fundjavës, por dje e patën të pamundur që të qëndronin në destinacionin e tyre të preferuar. Ata shkuan në një hotel në Liverpul përpara ndeshjes në “Prenton Park”, kundër formacionit të Ligës së Parë.

PANORAAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com