“Qenia njerëzore më e preferuar”/ Oriola Marashi publikon foton intime në shtrat me Eros Grezdën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 12, 2020 | 23:57


“Qenia njerëzore më e preferuar”/ Oriola Marashi publikon foton intime në shtrat me Eros Grezdën

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë më të dashuruar se kurrë. Këtë e ka treguar vetë modelja teksa publikoi në rrjetet sociale në një foto intime me futbollistin.

Çifti pozuan në shtrat pranë njëri-tjetrit dhe Oriola e quajti partnerin e saj “qenien e saj njerëzore më të preferuar”. “Qenia njerëzore më e preferuar,”– shkroi ajo krahas fotos.

Modelja dhe futbollisti bën publike lidhjen e tyre disa muaj më parë dhe që nga ajo kohë nuk mungojnë deklaratat e dashurinë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

/Panoramaplus.al

      
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com