Publikohet lista e Kombëtares U-19, Bogdani fton talentin që kërkoi ta “rrëmbente” Greqia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 15, 2018 | 14:42


Publikohet lista e Kombëtares U-19, Bogdani fton talentin që kërkoi ta “rrëmbente” Greqia

Trajneri i Kombëtares U-19, Erjon Bogdani ka bërë publike listën e fubollistëve të grumbulluar për 2 miqësoret e muajit nëntor ndaj Rumanisë që do të luhen në datat 18 dhe 20 në stadiumin “Loni Papuçiu” të Fierit.

erjon-bogdani-konference-U19

Në këtë listë bie në sy prezenca e shumtë e futbollistëve nga kampionati shqiptar si dhe ajo e futbollistit të Olimpiakosit, Emiljano Bullari. U fol shumë se sulmuesi i datëlindjes 2001, mund të “rrëmbehej” nga Greqia, por kjo gjë mesa duket nuk ka ndodhur.

Lista
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com