Publikohen pamjet, shikoni çfarë ndodh në oborrin e shtëpisë së Maradonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2020 | 0:01


Publikohen pamjet, shikoni çfarë ndodh në oborrin e shtëpisë së Maradonës

Futbolli sot është në zi, në moshën 60-vjeçare shuhet Diego Armando Maradona. Pas këtij lajmi mediat vendase vërshuan direkt për tek banesa e tij duke publikuar pamjet e oborrit të shtëpisë së tij.

MARADONA 1

Media “Clarin” e cila publikoi lajmin e ndarjes nga jeta të atij që cilësohet nga të gjithë si lojtari më i mirë i të gjitha kohërave. Ndërkohë kjo media ka publikuar dhe pamjet e oborrit të shtëpisë të ish-futbollistit legjendar të Napolit ku dhe nuk mungonin as ambulancat pranë shtëpisë. Maradona ndëroi jetë pas goditjes në tru që mori disa ditë më parë duke i shkaktuar arrest kardiak ditën e sotme.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/