Publikohen pamjet, ja çfarë ishte duke bërë Kobi Brajant disa orë para aksidentit tragjik

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 28, 2020 | 18:42

Basketboll Boks FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Te tjere

Publikohen pamjet, ja çfarë ishte duke bërë Kobi Brajant disa orë para aksidentit tragjik

Legjenda e basketbollit, Kobi Brajant, ndërroi jetë tragjikisht së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare, Xhanën, pas rrëzimit të helikopterit me të cilin ishin duke udhëtuar.

femija_kobe

Përveç se një basketbollist i shkëlqyer, Kobi ka qenë edhe një person shumë social. Ish-legjenda e skuadrës së Lakers ka qenë shumë i lidhur me familjen e tij. Kobi së bashku me bashkëshorten e tij Vanesa sollën në jetë 4 fëmijë. Raportohet se 41-vjeçari ka qenë shumë i lidhur me ta.

Media amerikane TMZ Sports ka publikuar pamje të Brajant duke kaluar kohën e lirë me vajzën e tij Bianka në qendrën tregtare “Fashion Island” në Newport Beach, disa orë para vdekjes së tij tragjike.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com