Protesta kundër qeverisë, Partizani nuk u nda nga “tufa”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 19, 2020 | 22:19


Protesta kundër qeverisë, Partizani nuk u nda nga “tufa”

Partizani nuk u nda nga “tufa” për bojkotin e kampionatit.

Partizani

Ashtu si klubet e tjera të Kategorisë Superiore, sot ekipi i kuq zbriti në fushë thjesht për të protestuar dhe për të kërkuar përmbushjen e katër kërkesave që Liga Profesioniste ka ndaj qeverisë.

Partizani Daja

Për këtë arsye të kuqtë lanë përgatitjet në Ohër dhe arritën mbrëmë në Tiranë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com