Pritet të mos jetë me Tiranën për ndeshjet e Champions-it, sulmuesi titullar i bardhebluve mbërrin në…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 8, 2020 | 10:21


Pritet të mos jetë me Tiranën për ndeshjet e Champions-it, sulmuesi titullar i bardhebluve mbërrin në…

Majkëll Ngo është në Angli. Lojtari i bardhebluve po shijon ditët e pushimeve në Londër.

ngo

Me shumë mundësi, futbollisti nuk do të jetë pjesë e skuadrës që do të përgatitet këto ditë në Ohër dhe me të gjitha gjasat ai do të mungojë edhe në sfidën që Tirana do të luajë në Ligën e Kampionëve.

Anglezit i ka përfunduar kontrata me bardheblutë dhe ende nuk është gjetur gjuha e përbashkët për rinovimin e saj, diçka që të bën të mendosh se sulmuesi nuk do të vazhdojë me Tiranën.

 

117357207_1012766429165270_5742328881940897973_n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com