Pritet largimi i radhës, mbrojtësi “braktis” Vllazninë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 22, 2020 | 9:10


Pritet largimi i radhës, mbrojtësi “braktis” Vllazninë

Mbrojtësi i majtë, Godfrei Ualusimbi, pritet të jetë largimi i radhës nga Vllaznia. 30-vjeçari nga Uganda nuk u paraqit në klub gjatë këtij viti. 

Ualusimbi-vllaznia

 

 

Gjithashtu, nuk ishte i pranishëm në minifazën përgatitore. Gjë e cila e vendos seriozisht në pikëpyetje të ardhmen e tij.

“Panorama Sport” mëson se klubi nuk e ka pasur në plane për të prishur kontratën me mbrojtësin e majtë, por palët mund të jenë krisur për çështje të tjera. A i cili erdhi me bujë në Shkodër, por nuk është se ka bindur.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com