Presidenti italian i thur elozhe mesfushorit të Kombëtares

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 9:39

Presidenti italian i thur elozhe mesfushorit të Kombëtares

Emanuele Ndoji shihet me përparësi në futbollin italian. Është vetë presidenti i skuadrës së Breshias, që ka thurur elozhe për mesfushorin e kombëtares shqiptare.

emanuele ndoj

“Ndoji është një futbollist i ri që po rritet dhe që do të bëjë mirë në të ardhmen. Ka aftësi dhe cilësi mjaft të mira. Së bashku me të do të rritet edhe Breshia në vazhdimësi”, ka deklaruar Masimo Celino, duke konfirmuar besimin te mesfushori shqiptar.

www.minuta90.com