“Premton për të ardhmen”, drejtori sportiv i Skënderbeut i thur elozhe futbollistit të afruar në merkaton e janarit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 15, 2022 | 12:25


“Premton për të ardhmen”, drejtori sportiv i Skënderbeut i thur elozhe futbollistit të afruar në merkaton e janarit

Ilirjan Përmeti, drejtori sportiv i Skënderbeut, ishte prezent në prezantimin e Frashërit dhe Aliit në ditën e djeshme dhe mbajti një fjalë të shkurtër përpara se lojtarët të merrnin fjalën.

ilirjan permeti

“Frashërin e njihni të gjithë. Ai është një rikthim i rëndësishëm dhe do të na ndihmojë shumë me eksperiencën e tij. Nga ana tjetër, Alii është një lojtar i ri, i cili më së shumti do të na ndihmojë në perspektivë”, tha ndër të tjera Përmeti.

ramin

PANORAMASPORT.AL