Premier Liga shpall votim për trajnerin më të mirë, Guardiola nuk u beson syve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 7, 2020 | 19:26


Premier Liga shpall votim për trajnerin më të mirë, Guardiola nuk u beson syve

Në Angli tifozët do zgjedhin trajnerin më të mirë në Premier Ligë, dhe mes tyre janë katër kandidatura. Bie në sy mungesa e Pep Guardiolës, ku edhe pse spanjolli e mbylli kampionatin në vendin e dytë, kjo nuk ka mjaftuar që ai të jetë mes kandidatëve për trajnerin më të mirë.

trajneri premier lige

Faqja zyrtare e Premier Ligës në rrjetet sociale i ka ftuar tifozët të zgjedhin trajnerin më të mirë. Katër kandidaturat janë: Jurgen Klop, Frenk Lampard, Brendan Roxhers dhe Kris Uilder.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com