Prapaskenat/ “Mino Raiola ia ofroi Pogban Juventusit, por Zidan…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 14, 2018 | 14:14

Prapaskenat/ “Mino Raiola ia ofroi Pogban Juventusit, por Zidan…

Sipas mediave angleze Pogba është gjithmonë e më larg Mabnçester Junjatid. Lojtari ka shummë mosmarrëveshje me trajnerin Zhose Murinjo. Mesfushori që u shpall kampion bote me Francën, gjatë merkatos u përfol që të kalonte te skuadra e Barcelonës e cila shfaqi shumë interes për lojtarin.

murinjo pogba

Por tashmë për “SkySport” janë zbuluar disa prapaskena të cilat të bëjnë të mendosh se Zidan është pranë kalimit te Mançester Junajtid. I pyetur për Pogban, Çiro Venerato tregoi se: Pogba është tërësisht jashtë kontaktit me Murinjon dhe Raiola ia ka propozuar Marotës. Përgjigjja e Juventusit ka qenë e përzier, por arritja e Zidan në Mançester mund të bllokojë gjithçka.”

Zidan

www.minuta90.com