PRAPASKENA/ Barcelona dhe Mançester Siti ofruan secila 70 milionë euro për yllin e Interit, zikaltërit thanë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 20, 2020 | 23:07

Bota FB La Liga Lajmi i fundit Premier Liga Seria A

PRAPASKENA/ Barcelona dhe Mançester Siti ofruan secila 70 milionë euro për yllin e Interit, zikaltërit thanë…

Interi refuzon kategorikisht që të shesë futbollistin e tij Milan Skriniar.

skriniar.inter.2019.20.750x450

Mediat e huaja shkruajnë se Barcelona i kishte ofruar Interit 50-60 milionë € plus Arturo Vidalin, ndërsa Mançester Siti paraqiti propozimin 65 milionë € plus 5 milionë € për të marrë shërbimet e mbrojtësit sllovak, por Interi i ka hedhur poshtë të dyja kërkesat.

mancester siti

barcelona121212
Duke parë rezultatet pozitive që skuadra ka marrë këtë sezon në kampionatin italian, Interi nuk ka ndërmend të sakrifikojë njërin prej lojtarëve më të vlefshëm të tij. Por, në rast të një oferte stratosferike, natyrisht që zikaltërit do të mendohen përpara se të thonë fjalën e fundit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com