Portieri Stivi Frashëri në dyshim, shikoni formacionin e mundshëm të Teutës ndaj Bylisit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 26, 2020 | 10:43

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit Teuta

Portieri Stivi Frashëri në dyshim, shikoni formacionin e mundshëm të Teutës ndaj Bylisit

Teuta ka mbyllur dje përgatitjet për takim e 19-të sezonal ndaj Bylisit, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore.Teuta festa e golit (1)

Nën drejtimin e trajnerit Edi Martini dhe stafit teknik, ekipi ka zhvilluar dje paradite një seancë të karakterit taktik, ku stafi ka dhënë këshillat e fundit në prag të takimit ndaj ballshiotëve. Stivi Frashëri është i vetmi dyshim për takimin e radhës.

Korçari pësoi një shembje në shpinë ndaj Laçit, çka e detyroi 28- vjeçarin të punonte i diferencuar gjatë javës. Pjesa tjetër e grupit është në gjendje optimale në prag të takimit me Bylisin. Durrsakët u mundën në javën e fundit të fazës së dytë nga Laçi në fushën e tyre.

TEUT

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com