Portieri Leno nuk luan, por “ngushëllohet” me format e të fejuarës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 6, 2018 | 16:38

Portieri Leno nuk luan, por “ngushëllohet” me format e të fejuarës

Në takimet e para të sezonit, trajneri i Arsenalit, Unai Emeri, vazhdon të preferojë portierin veteran Peter Ceh kundrejt portierit gjerman Bernd Leno.

lenio22

Megjithatë, ish-portieri i Bajer Leverkusenit nuk duket aspak i shqetësuar dhe po e pret me qetësi ditën kur do t’i jepet fanella e titullarit. Ndërkohë, Leno po “ngushëllohet” me të fejuarën e tij, 21-vjeçaren Sofi Kristin.

awfwafaw5 E dashura e Lenos

www.minuta90.com