Portieri Bakaj

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 25, 2014 | 9:53

Portieri Bakaj

Kamza-Besa 0-2, Edvan Bakaj pretEdvan Bakaj ka firmosur me Tiranën. Ish-portieri i skuadrës së Laçit është bërë dje pjesë e skuadrës kryeqytetase. Gardiani dje është vënë nën urdhrat e stafit teknik dhe trajnerit të portierëve, Astrit Nallbani. Ashtu sikundër kishte paralajmëruar ditë më parë gazeta, lojtari ka zyrtarizuar marrëveshjen 2- vjeçare. Në planet e klubit në fakt ishte edhe Ibrahim Bejte veç Edvan Bakajt, por ky i fundit ka dalë i fituar në këtë drejtim

www.minuta90.com