Po bën shumë mirë te Bajerni, Flik i zhgënjyer nga përgjigjia e drejtuesve të klubit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 19, 2020 | 16:56

Bota Bundesliga FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Po bën shumë mirë te Bajerni, Flik i zhgënjyer nga përgjigjia e drejtuesve të klubit

Edhe pse po bën shumë mirë me Bajernin e Mynihut, klubi bavarez nuk ka ndërmend t’i ofrojë kontratë pune të përhershme Hans Flikut.

Flik556
Presidenti i kampionëve të Gjermanisë  Herbert Hajner u shpreh për “Bild” se fati i Flik do të vendoset pasi të përfundojë sezoni aktual.

Njëkohësiht, “Bild” shton se kjo sjellje e drejtuesve të klubit nuk i ka pëlqyer trajnerit të përkohshëm të Bajernit, i cili ka deklaruar se nuk do të ushtrojë më detyrën e ndihmës-trajnerit. Ai ka marrë oferta nga klube të ndryshme për sezonin e ri.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com