Plas skandali për Grilish pas ndeshjes me Shqipërinë, zbulohet tradhtia me aktoren angleze

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 14, 2021 | 19:02


Plas skandali për Grilish pas ndeshjes me Shqipërinë, zbulohet tradhtia me aktoren angleze

Xhek Grilish nuk ka udhëtuar me përfaqësuesen e Anglisë drejt San Marinos për ndeshjen e fundit në grup. Zyrtarisht, Federata Angleze ka raportuar se bëhet fjalë për një dëmtim që ai pësoi në ndeshjen ndaj kuqezinjve, por ndërkohë, në mediat britanike në ditën pas duelit është bërë publike një histori për jetën sentimentale të futbollistit.

sssssss

“The Sun” ka bërë të ditur se lojtari, duke qenë në një lidhje prej vitesh me Sasha Atvud, ka nisur një miqësi “të veçantë” me aktoren Emili Atak.

ssssssss

Të dy kanë shkëmbyer vazhdimisht mesazhe e telefonata dhe së fundmi janë takuar disa herë, edhe në hotel gjatë një grumbullimi me Mançester Sitin, si dhe në shtëpinë e saj në Londër. Tabloidi raporton se tashmë për Grilish, ka ardhur koha të zgjedhë mes të dashurës që njeh që në moshë të vogël dhe aktores britanike, meqë historia është bërë publike dhe të dyja kërkojnë të dinë të ardhmen në çift.

asasasasas as ssssssssas

PANORAMASPORT.AL