Plane për t’u larguar në një televizion tjetër për 7 mijë euro? Ja si përgjigjet Hygerta Sako. Momenti që e vuri në siklet gjatë intervistës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 14, 2019 | 12:35


Plane për t’u larguar në një televizion tjetër për 7 mijë euro? Ja si përgjigjet Hygerta Sako. Momenti që e vuri në siklet gjatë intervistës

Prej tetë vitesh, moderatorja Hygerta Sako, i ka dhënë fund martesës, dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën. Por sa i përketë jetës private, ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë e rezervuar.

hygera

E pyetur së fundmi emisionin “Glamour Zone”, ne rtv ora, nëse është në një lidhje, Hygerta u vu në siklet dhe nisi të qeshte.

Ky reagim, u mor nga ana e moderatores Ester Bylyku, si një konfirmim për lidhjen e saj të fshehtë, e ndërsa Hygerta për asnjë moment nuk kundershtoi.

Aktualisht je në një lidhje?

Ai speci shumë djegës ëë? Ndërrojmë temë më mirë? 

46932225_2189072887791287_8107909677930512384_n

Kjo tregon që…

Kjo tregon që kam frikë nga speci.

Capture-69

Në një moment të intervistës, Hygerta Sako u pyet edhe për pagën që merr dhe a do të lëvizte nga RTSH, dhe ja si ishte reagimi i moderatores sportive.

Ndihem shumë mirë te RTSH, e vetmja arsye llogjikisht do ishte një pagë më e mirë apo kushte më të mira por që unë asnjëherë nuk kam qenë e dhënë pas parave, e gjithmonë kam pasur pjesën profesionale. Plus që nuk paguhem keq në RTSH“.

Po të të marrë një tv tjetër për 7 mijë euro?

Jo

Mos paguhet më shumë se kaq?

40568569-1008935205959899-8112998479736864768-n_1535906615-7180026

Jo mos na co deri këtu, plus që është edhe mënyra si e bën ditën dhe për momentin nuk kam asnjë arsye për tu larguar nga RTSH, por kurrë mos thuaj kurrë.

E pyetur për ngacmimet, nëse kanë qenë më të shpeshta pasi u shpall Miss Shqipëria, apo tani, Hygerta u shpreh:

Ngacmimet nuk kanë munguar asnjëherë por vitet e fundit ndoshta edhe unë kam filluar të dukem pak më shumë se në momentin që ti bën një jetë shumë të tërhequr s’kanë edhe ku të ngacmojnë, kur je aktive kanë më shumë mundësi për të qenë afër teje. Ndoshta edhe bukuria pak më e pjekur, kshq them vitet e fundit më kanë ngacmuar më shumë“.

33-3

Propozimi më i bukur apo romantik?

S’kam marrë asnjë propozim romantik.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com