Pishinë të brendshme dhe pistë helikopteri, njihuni me super shtëpinë e re të çiftit Bekam

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 1, 2020 | 16:04


Pishinë të brendshme dhe pistë helikopteri, njihuni me super shtëpinë e re të çiftit Bekam

Ish-futbollisti anglez, Dejvid Bekam dhe bashkëshortja e tij, Viktoria Bekam kanë blerë një shtëpi tepër luksoze në Majemi, e cila përfshin brenda saj ndër të tjera një pishinë dhe pistë helikopteri.

bekam

Kjo shtëpi, e cila ndodhet në një nga ndërtesat më të mëdha të Majemit, i kushtoi çiftit të famshëm 24 milionë dollarë dhe i bashkohet disa të tjerave tepër luksoze që kanë në pronësi çifti anglez.

bek

Shtëpia ka gjithashtu 5 dhoma gjumi, 7 banjo dhe një dhomë ndenjeje me një pamje mahnitëse, ku do të jetojë presidenti I klubit Inter Majemi së bashku me gruan dhe 4 fëmijët e tij.

LONDON, ENGLAND - SEPTEMBER 03: David Beckham and Victoria Beckham attend GQ Men Of The Year Awards 2019 in association with HUGO BOSS at Tate Modern on September 03, 2019 in London, England. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Hugo Boss)

Ndërtesa 62 katëshe me një gjatësi pres 215 metra është ndër më të lartat në qytet dhe çmimet e apartamenteve aty variojnë nga 6 milionë dollarë deri në 22 mijë dollarë.

viki

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com