Pikëpyetje të shumta mbi të ardhmen e Flik, trajneri i Bajernit: S’është fund i botës nëse …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 20, 2020 | 22:07

Bota Bundesliga FB Lajmi i fundit

Pikëpyetje të shumta mbi të ardhmen e Flik, trajneri i Bajernit: S’është fund i botës nëse …

Trajneri kujdestar i Bajernit të Myniut, Hansi Flik ka folur për të ardhmen e tij, duke theksuar se nëse klubi dëshiron dikë tjetër, atëherë jeta vazhdon dhe për atë. 

Flik2

“Objekti ynë është të bëjmë mirë, në të treja kompeticionet ku marrim pjesë dhe të kemi sukses. Ky është objektivi, pastaj më vonë do të bëhet ç’të jetë e thënë.

Nëse dëshirojnë një teknik tjetër, kjo nuk do të thotë se bota mori fund, por unë do të vazhdoj të jetoj gjithsesi,” përfundoi fjalën e tij 54 vjeçari.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com