PIKANTET| Teuta-Skënderbeu/ “Do e tërheq ekipin”, Daja kërcënon. I pezulluar nga Bylisi, Goxha shfaqet në “Niko Dovana”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 7, 2020 | 23:50


PIKANTET| Teuta-Skënderbeu/ “Do e tërheq ekipin”, Daja kërcënon. I pezulluar nga Bylisi, Goxha shfaqet në “Niko Dovana”

Para fillimit të takimit Teuta-Skënderbeu u mbajt një minutë heshtje në nderim të babait të Emiljano Vilës, që ndërroi jetë të shtunën.107367226_738345210316430_3410451853421529872_n (1)

Ndërkohë, dje në tribunën qendrore u pa edhe lojtari i Bylisit, Jurgen Goxha, i cili është pezulluar nga ballshiotët.

goxha (1)

Sa u përket pikanteve, ajo që ra në sy ishte kërcënimi që bëri trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, pas disa vendimeve të arbitrit Alla. “Do ta tërheq ekipin fare… Çfarë po bëni!” iu drejtua arbitrit të katërt.

daja (1) laver alla (1)

FOTOT: F. HAZISLLARRI

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com