Pikante Teuta-Luftëtari/ “Shou” i tifozëve gjirokastritë, batuta dhe ironi me arbitrin Meta

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

2018/07/15 05:00 PM
France 4 Croatia 2
2018/07/14 04:00 PM
Belgium 2 England 0
2018/07/11 08:00 PM
Croatia 2 England 1
2018/07/10 08:00 PM
France 1 Belgium 0
2018/07/07 08:00 PM
Russia 2 Croatia 2

Postuar: Shkurt 11, 2018 | 21:09

Pikante Teuta-Luftëtari/ “Shou” i tifozëve gjirokastritë, batuta dhe ironi me arbitrin Meta

-Tifo-grupi “Djemtë e Detit” e mbështetën ekipin deri në fund, edhe pse reshjet e shiut nuk pushuan për 90 minuta. Tribuna A dhe B ishte e tejmbushur, ndërsa kishin ardhur tifozë edhe nga Gjirokastra.

teuta luftetari

-Pas një përplasje të Latifit me Ruçin, tifozët e bluzinjve ironizojnë gjyqtarin Meta. “Jepe penallti o…”.

fgdghgf

-Hila largohet nga fusha pas një gabimi në mesfushë, nuk shkon drejt pankinës, por largohet pa parë nga stafi teknik dhe shokët e skuadrës. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Karimi.

luftetari

-Bregu fiton duartrokitjet kur zëvendësohet, me tifozët që i thërrasin “shtrihu në fushë” me idenë për të vonuar lojën.


www.minuta90.com