Pësoi dëmtim të rrezikshëm, Riberi nuk pret të shërohet dhe ndjek Fiorentinën në stadium

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 15, 2019 | 21:31

Bota FB Seria A Të fundit

Pësoi dëmtim të rrezikshëm, Riberi nuk pret të shërohet dhe ndjek Fiorentinën në stadium

Mesfushori veteran Frenk Riberi nuk ka pritur të shërohet plotësisht, por ka vendosur të ndjekë ekipin e tij Fiorentinën në sfidën ndaj Interit.

riberu
Ish-ylli i Bajern Mynih u dëmtua në takimin me Leçen në 2 dhjetor duke dëmtuar kyçin e këmbës.

Ai është operuar dhe po ndjek nga shkallët e stadiumit të Firences “Artemio Franki”.

Aktualisht, Fiorentina po humbet me rezultatin 0-2 ndaj zikaltërve. Riberi duhet të presë dhe 10 javë derisa të zbresë sërish në fushë.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com