Përveç futbollit, ish-lojtarin e Skënderbeut në Bullgari e pret edhe… arsenali i armëve

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 21:17

Përveç futbollit, ish-lojtarin e Skënderbeut në Bullgari e pret edhe… arsenali i armëve

Ali Soue u largua nga skuadra e Skënderbeut më drejtim të rusëve të CSKA-së së Sofjes. Sulmuesi nga Gambia sezonin e kaluar arriti të fitonte Kupën, Kampionatin dhe Këpucën e artë me skuadrën korçare. Por duket se përveç futbollit në Rusi e pret edhe tradita vendase.

Soue-470x313-470x313

Në fund të muajit gusht lojtarët e skuadrës së CSKA-së ishin të ftuar në Brigatën e 68-të të Forcave Speciale.

ggjjjdjm

Kjo duket se është kthyer në diçka të zakonshme për ekipin bullgar ku lojtarët e saj stërviten edhe në poligon. Një arsenal i tërë armësh si snajper, pistoleta dhe armë të ndryshme të vëna në dispozicion të skuadrës që lojtarët të stërviten.

dfzxfsdffc sghfsdvg fasjgfjvsfdf

 

www.minuta90.com