Përjashtohet lojtari, bëri seks me fansen në stolin e rezervave

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 20, 2015 | 16:00

Përjashtohet lojtari, bëri seks me fansen në stolin e rezervave

Mospërmbajtja i ka kushtuar shtrenjtë futbollistit të Clitheroe. Jay Hart, i martuar e baba i dy fëmijëve, u përjashtua nga ekipi i tij, pasi u kap mat duke bërë seks në stolin e rezervave me një vajzë bjonde.

foto

I riu është justifikuar se para kësaj kishte kthyer disa gota dhe ka kërkuar shumë herë falje, por kjo nuk ka “pirë ujë”.

Dita që ai u fotografua ishte plotë me femra në stadium, pasi konsiderohej si “ladies day”. Mediat e huaja, duke komentuar ngjarjen, ironizojnë dukë shkruar se ky futbollist nuk do të ishte bërë kurrë kaq i famshëm për talentin e tij, para se t’i ndodhte ‘incidenti’.


www.minuta90.com